Rolety

portos logo rFirma EUROFIL z Radomska pragnie przedstawić Państwu szeroki wybór rolet zewnętrznych i roletek materiałowych wykonanych z najlepszej jakości tkanin.

Posiadamy w swej ofercie rolety zewnętrzne standardowe, podtynkowe i nadstawne. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów renomowanej firmy PORTOS, będącej liderem na rynku polskim.

Oferujemy również Państwu roletki materiałowe; materiał posiada zabezpieczenie przed promieniami UV, wskutek czego jako nasz klient dostajesz pewność, że nawet po kliku sezonach materiał zachowa swoją barwę.

Na każdą roletę zakupioną w firmie EUROFIL z Radomska otrzymujesz gwarancję sięgającą nawet do 60 miesięcy. Rolety zakupione w firmie EUROFIL to sprawdzona jakość w dobrej cenie.

Rolety zewnętrzne
  Rolety wewnętrzne
 galeria nasze realiz rol zew 016   galeria nasze realiz rol mat 002 

Rolety zewnętrzne są łatwe w użyciu i wyjątkowo praktyczne. Zimą pozwalają na obniżenie kosztów ogrzewania tworząc barierę zatrzymującą ciepło między oknem a profilem pancerza, z kolei latem chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Chronią Twoją prywatność, a w połączeniu z większym wyciszeniem akustycznym zastosowanie rolet zewnętrznych powoduje, iż wypoczynek w zaciszu domowym staje się bardziej efektywny i relaksujący. W opcji proponujemy również roletę zewnętrzną z moskitierą...

więcej >>

        

Roletki materiałowe mają zastosowanie w pomieszczeniach mieszkalnych oraz biurowych. Są funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu. Stanowią ochronę przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, a jednocześnie chronią Twoją prywatność. Będą estetycznym elementem wystroju urządzanego przez Ciebie wnętrza...

więcej >>                                                                    

    

Intenso w Invado w Prezzo w

 

Nasi partnerzy:

banner down3